Розширене поле фотографії. Джордж Бейкер

 
baker.jpg

Джордж Бейкер (пер. Роксоляна Свято)
156 с.
180x130x12
ISBN: 978-966-97657-4-1
Мова: українська
2018

240 грн

 

«Розширене поле фотографії» є третьою книжкою серії Small Run Books, що представляє три тексти американського мистецтвознавця Джорджа Бейкера, присвячені сучасній теорії та історії фотографії.

У них автор розглядає стани фотографічного медіуму — рухому й нерухому картинки, аналізує період «нової речевості» на прикладі доробку її головного представника — Авґуста Зандера, ставить питання про долю фотографії й кіномистецтва в сучасному культурному виробництві, автономію фотографії та її нових форм.

Джордж Бейкер — історик мистецтва, арт-критик, професор Каліфорнійського університету (UCLA). Здобув освіту в Єлі, а опісля — докторську ступінь в Колумбійському університеті, де його наставниками були Розалінд Краусс і Бенджамін Бухло. З 1990 року Бейкер регулярно пише для журналу Artforum, є одним із редакторів журналу October та видавництва October Books. Автор книги «Витвір, спійманий за хвіст. Франсіс Пікабіа й Дада в Парижі» (The Artwork Caught by the Tail. Francis Picabia and Dada in Paris, 2007).

Переклад з англійської: Роксоляна Свято
Упорядкування: Анастасія Леонова
Редакція: Борис Філоненко, Катерина Носко
Літературна редакція та корекція: Ірина Троскот
Дизайн: 3Z Studio
Верстка: Катерина Сіваченко

 
 

ІНШІ ПРОЕКТИ

II